Луксузна вила 4+1 веднаш покрај море со базен и прекрасен поглед на море и планина

Esentepe, Кипар – ID 6027
609,000 Евра
Површина 265 m2
Достапно 4+1
Море 50 m
Состојба Во изградба
Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот.
Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти на островот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.

Вилата располага со базен, покриена гаража за две спални соби, две тераси, две купатила, четири спални соби, дневна и кујна. Површината на земјиштето е 381м2.
Локацијата е 8 минути возење до голф клубот Korineum и само 8 километри до прекрасниот град Гирне со своите знаменитости. 6 километри од најголемиот споменик во регионот, Опатијата Белапаис. Во цената е вклучен базенот, мебелот и сите апарати.

Овој проект ви нуди мирна медитеранска верзија на луксузно живеење. Помалиот комплекс опфаќа 26 вили во варијанти 4+1 и 5+1 со површина од 269 м2 и 492 м2. Вилите се опремени со најмодерни производи, стилски и модерен дизајн до секој детал и нудат луксузен живот на најубавото место на Медитеранот, во совршена хармонија со природата, планините и морето. Поскапи се вилите со поглед на море.

Спецификации на објектот:

област за скара
скара за гас
надворешна кујна
ходник со соблекувална, луксузна кујна по нарачка, акрилно обоени куќички, паметен кујнски механизам
разни луксузни рачки
Работна плоча и мијалник од ламинат, беленко, ким камен или гранит
стаклени огради на скали, висококвалитетни подни облоги, луксузни керамички плочки, ламинат паркет
висококвалитетни фитинзи за вода HansGrohe, hans grohe, geberit
луксузни вградени гардероби во сите спални соби
алуминиумски систем за врата и прозор
таванот и осветлувањето
тоалети и мијалници
уште еден гостински тоалет на приземје
вградени тоалети
Работна плоча и мијалник од ламинат, беленко, оџак или гранит, славини и додатоци за грохе
Резервоар за вода од 10 тони, хидрофор систем и електричен систем за греење на вода
систем за климатизација vrf
централно подно греење, генератор
паметен домашен систем
систем за безбедносна камера
вградена бела техника
бош или самсунг или еквивалент
затворена гаража за два автомобили
Автоматски врати

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
број на спратови
2
Достапно
4+1
Површина
265 m2
Плац
381 m2
Корисна површина
265 m2
Тераса
41 m2
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
269 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
680 m
Доктор
4 km
Кафетерија
730 m
Ресторант
560 m
Бар
560 m
Училиште/градинка
650 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00