луксузни 1 + kk во врвен хотел покрај море во Кипар

Trikomo, Кипар – ID 7896
145,000 Евра
Површина 48 m2
Достапно 1+кк
Спрат 8/16
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали се препуштате на повеќе луксуз? Ви претставуваме исклучителен и моментално луксузен хотелски проект покрај море во северниот дел на Кипар, проект кој ќе го подигне нивото на градба на островот. Како ексклузивен претставник на развивачот, можеме да ви ги понудиме најдобрите услови.

Проектот моментално се гради во најдобрата инвестициска област на Кипар, така што не зборуваме само за интересен принос од изнајмување, туку и за многу интересно зголемување на цените на недвижностите.

На десната страна на проектот се наоѓа хотел со пет ѕвездички со најголемото казино на островот, кој привлекува повеќе солвентна клиентела. На левата страна на проектот, самиот инвеститор ќе има свој хотел покрај море со казино, така што ќе има дополнителни поволности за нашите инвеститори.

Патот до плажата го решаваат подземен премин и бесплатен шатл до плажата.

Оваа единица со 1 соба се наоѓа во зградата Б - предавање август 2025 година. Остануваат многу малку единици во проектот. Цената вклучува, на пример:

Бања и опрема во бања со највисок стандард Hansgrohe

Работна плоча во кујна Беленко кварц

Еклектичен држач за пешкири

VRF систем за климатизација и многу повеќе.

Примерочните фотографии на опремата се од претходните проекти на инвеститорот, опремата и извршувањето овде ќе бидат уште подобри.

Краток опис на проектот и инфраструктурата:

Пет типа ресторани (италијански, локален, медитерански, суши бар и други), три базени од кои едниот е инфинити базен, разни спортски и спортски области, паркови, трговски центар во кој ќе има само луксузни брендови. Спас, фитнес центри, продавници и кафулиња.

Театар и кино, велосипедски пат, пешачка патека, менувачница, затворен терен за сквош, сауна, парна бања, масажа, амам, затворен базен, теретана, јога - пилатес, 24 часовно обезбедување и видео надзор и многу повеќе.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. На нашата веб-страница ќе ги видите нашите инвестициски тури до Кипар, бројот на учесници е ограничен.

Спрат
8
број на спратови
16
Достапно
1+кк
Површина
48 m2
Корисна површина
42 m2
Тераса
7 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00