луксузни 2 соби, хотелска инфраструктура, приватна болница

Trikomo, Кипар – ID 9129
152,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/14
Море 300 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Луксузот оживува во Искеле, новиот атрактивен центар на Медитеранот. Ви нудиме проект за луксузен хотел на рати со сопствена болница, фокусиран на здрав начин на живот. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај море, проверете ги нашите критики

Пространите апартмани, тераси и балкони со естетски и функционални елементи го носат чистиот кислород од шумичката директно во вашиот дом благодарение на архитектурата со високи тавани.

Во проектот има вкупно 281 стан. Студио и 1+1 и студио и 1+1 Пентхауси ќе ве натераат да сонувате со уникатен поглед на Лонг Бич.

Годишно се наплаќа 1.200 фунти за подземни паркинг места.

Моментално нудиме простран стан 1+1 со тераса во проектите.

Планот на рати изгледа вака:

35% депозит, во рок од еден месец по депонирањето

35% до предавањето на проектот во јуни 2025 година

30% По завршување на 12 месеци/до јуни 2026 година

обично овој наш деловен партнер ги предава своите проекти уште пред да се одреди датумот, тој е најстариот развивач во земјава.

Лоциран на 200 метри од приватна плажа, 50 метри од болницата Искеле и 2 км од центарот на градот, нашиот уникатен проект е привлечен за инвеститорите кои бараат прифатливи станови и приходи од изнајмување.

Внатрешни и отворени базени, покриен паркинг, игралишта, ресторани, зелени површини, сали за спорт и масажа, сауна, ресторан и бар на покривот, центар за забава, центар за убавина и здравје, услуга за чистење, супермаркет и услуга за готовина се само дел од услугите кои се нудат на жители . .

Нашиот проект Bellagio се наоѓа во срцето на Кипар, на 50 км од аеродромот Еркан и 65 км од аеродромот во Ларнака.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
5
број на спратови
14
Достапно
2+кк
Површина
80 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
8 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
830 m
Доктор
1 km
Кафетерија
830 m
Ресторант
120 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00