Луксузни 2 соби со поглед на море во престижен комплекс, Долче Вита Делукс, врвна локација и цена

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8483
227,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/3
Море 150 m
услуга 600 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ексклузивно нудиме 2 соби во исклучително луксузниот комплекс Долче Делукс во Свети Влас, Бугарија. Станот се наоѓа на приземје и е со вкупна површина од 80м2. Се состои од пространа дневна соба со кујна, спална соба со сопствено купатило, плакар - гардеробер, уште една бања и две тераси со прекрасен поглед на заливот на Сончевиот брег и прекрасниот град Несебар.
Станот е ориентиран кон југоисток, што го прави многу светол и пријатен. Станот се продава со мебел и бела техника. Удобно живеење во секое време од годината. Инсталирана клима во секоја соба.
Комплексот „Долче Делукс“ се наоѓа на 150 метри од централната плажа на одморалиштето и има се што ви треба за удобен престој: базен со лежалки и чадори, лифт, рецепција, ресторан, 24-часовно и целогодишно обезбедување, чувано паркинг. Пешачење до супермаркети, тениско игралиште, амфитеатар, црква, медицински центар, автобуска станица и сите удобности и забава. Годишен надоместок за одржување: 600 евра.
Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
80 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
210 m
Доктор
1 km
Кафетерија
560 m
Ресторант
0 m
Бар
0 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00