луксузни 2 соби во врвен хотелски проект

Trikomo, Кипар – ID 7132
192,000 Евра
Површина 75 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/10
Море 650 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Ние сме ексклузивен претставник на развивачот во Кипар и овој проект може да го имате само кај нас. Не ни плаќате провизија за посреднички зделки, купувате директно од продавачот.

За сериозно заинтересираните летови за Кипар, престој во хотел и трансфер од аеродром се бесплатни. Контактирајте го брокерот за условите за турнеја.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Овој хотел со пет ѕвезди се наоѓа на 650 метри од најдолгата и најпопуларна плажа на островот со златен песок и чисто море. Ова е многу интересен проект со голем инвестициски потенцијал.

Овде може да се најдат апартмани од студио, типови 1+1, 2+1, 3+1, како и прекрасен пентхаус на покривот со чист поглед на морето.

Во моментов го нудиме овој прекрасен 2-собен стан во изградба, предавањето е на почетокот на 2026 година, но можете да го вратите до две години по предавањето. Значи, ова се одлични услови од развивачот.

40% на почетокот на планот на рати

30% пред испорака

30% - две години по предавањето без зголемување

Еве огромна инфраструктура:

Базен

Купувајте со сувенири

Салон за убавина, Салон за убавина

Пазар

Фитнес центар

банкомат

Салон за убавина, Салон за убавина

Услуги за прием и одржување

Бесплатен превоз до центарот на градот, супермаркетот и морето

Области за рекреација

Амфитеатар

Турска бања

Сауна

казино

Паркинг на отворено

Мини-голф

Одбојка / кошарка / тенис / ракометно игралиште

Игралиште

деноноќно обезбедување и безбедносни камери

Покриен базен

Спа центар

Бар покрај базенот

Бар Тераса

Ресторан La Carte

Отворен ресторан со шведска маса

Воден парк

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
4
број на спратови
10
Достапно
2+кк
Површина
75 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
17 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
360 m
Кафетерија
420 m
Ресторант
210 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00