Луксузни 2 соби во комплексот Harmony Suites Monte Carlo, Sunny Beach

Sunny Beach, Бугарија – ID 8445
75,900 Евра
Површина 43 m2
Достапно 2+кк
Спрат 6/6
Море 350 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме луксузен апартман во Harmony Suites Monte Carlo. Станот е со површина од 2 соби, вкупна површина од 43 м2 и се наоѓа на шести кат од шест ката. Се состои од влезен хол, дневна со кујна, спална соба, тераса и бања со тоалет. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Многу луксузен стан во совршено одржуван комплекс за проникливите! Препорачуваме!
Комплексот Harmony Suites Monte Carlo, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на само 350 метри од плажата, е луксузен, од висока класа и е во функција преку целата година. Сите удобности се на непосредна близина. Идеален за изнајмување или употреба преку целата година. Сопствениците и нивните гости имаат на располагање во комплексот: голем базен, детски базен, џакузи, места за релаксација, лоби и рецепција, 24-часовно обезбедување, простран, совршено одржуван простор, сопствениците и нивните гости можат да го користат. инфраструктурата на соседните комплекси од истиот развивач. Особено погоден за семејства со деца.
Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.
Проверете ја нашата веб-страница за тековните понуди.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
6
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
43 m2
Корисна површина
37 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
210 m
Доктор
500 m
Кафетерија
210 m
Ресторант
120 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00