Луксузни 2 соби во проект со пет ѕвезди покрај море

Трикомо, Кипар – ID 9041
140,000 Евра
Површина 86 m2
Достапно 2+кк
Спрат 8/12
Море 400 m
Состојба Во изградба
Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Можеме да ги понудиме сите проекти на островот.

Нудиме 2-собен стан во луксузен комплекс 5* покрај Средоземното Море.

Ова е продолжение на еден успешен проект, кој воедно е и најголемиот станбен проект на островот. Проектот има плажа и бар на плажа со клуб, базен, лежалки и ресторан веднаш покрај морето. Проектот има најголем базен на островот од 4000м2, сопствено казино, британско училиште, многу помали базени, спа центар, затворен базен, инфинити базен на покривот, скај бар и многу повеќе.

Проектот нуди многу простори за живеење погодни за различни стилови на живот, вклучувајќи студиа, апартмани со 1, 2, 3 и 4 спални соби и мезонети со 3, 4 спални.

Додатоци за проектот:

- најголемиот базен на островот 4000м2
- казино на локацијата
-сопствено кино
- бесконечен базен
- СПА, британско училиште
- многу други базени, област за скара
- детско игралиште, водни паркови
- сопствен салон за плажа и ресторан, лежалките на плажа се бесплатни за клиентите на одморалиштето
- плажа со лежалки и чадори пред клубот
+ многу повеќе

Карактеристики на единицата 2 + kk:

Луксузно WC - Плочки за бања и керамика
Луксузно опремена кујна
Вградена гардероба во спалната соба
Балкон
Прозорци со двојно застаклување
Композитна и стаклена фасада
Котел
Централен водоводен систем
Централна интернет конекција
Централен хидрофорен систем
Централен генераторски систем
Централен сателитски систем
Централна инфраструктура за климатизација
Паркинг на отворено
Внатрешни и надворешни базени
Внатрешни и надворешни игралишта
Фитнес центар
Пазар
Кафе и ресторан
Други дополнителни услуги:
Климатизација
Бесконечен базен
Суспендиран таван
Затворена гаража

Проектот нуди одличен распоред за отплата до 4 години без зголемувања, единиците брзо заминуваат и цените се зголемуваат, затоа не двоумете се да не контактирате што е можно поскоро.

Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи обиколки на лице место и изнајмување на вашиот имот. Ќе ви заштеди многу време, пари и нерви.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
8
број на спратови
12
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
86 m2
Корисна површина
84 m2
Тераса
19 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00