Луксузни 3 соби, 200м од плажа, комплекс Аполон 9, Равда

Ravda, Бугарија – ID 9475
144,000 Евра
Површина 108 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/6
Море 200 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме прекрасен стан во елитниот комплекс Аполон 9. Површината е 3 соби, вкупната површина е 108 м2, се наоѓа на петти кат од шест ката, во комплексот има лифт. Распоред: ходник, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет, две тераси. Во цената е вклучен мебел и опрема. Комплексот Аполон 9 во кој се наоѓа станот е погоден и за користење преку целата година и за издавање. Одлично место за одмор со деца, се наоѓа помеѓу Равда и Несебар, 200 метри од морето, 3 км од познатото приморско одморалиште Сончев Брег, 2 км од античкиот Несебар и 21 км од Бургас. Комплексот Аполон 9 е опкружен со живописна градина со зеленило и разни украсни растенија, детско игралиште, базен за деца и возрасни, области за рекреација и прошетки, подземен паркинг. Акцентот е ставен на пријатна атмосфера, удобност и висококвалитетна конструкција. Сопствениците и нивните гости се достапни во комплексот:
2 ресторани
6 базени
Зони за релаксација
Кафе, продавница
Детски центар
Тенис / одбојка / мини фудбалски терен
Паркинг
СПА
Фитнес
24 часовно обезбедување
Управување со недвижен имот
Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
5
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
108 m2
Корисна површина
95.04 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
230 m
Кафетерија
200 m
Ресторант
80 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00