Луксузни 3 соби со поглед на море во Приморск во комплексот Делукс Грин Рај, врвна состојба

Primorsko, Бугарија – ID 3682
390,000 Евра
Површина 145 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 100 m
услуга 14 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме луксузен, простран стан со површина од 145м2 кој се наоѓа на петтиот и последен кат од бутик комплексот Делукс Грин Парадајс, кој е дизајниран така што од сите прозорци има поглед на морето, живописната јужна плажа со песочни дини, „Ѓаволскиот залив“ и планината Странџа. Зградата се наоѓа на самиот брег, на само 2 минути пешачење од главниот плоштад, пешачкото шеталиште и сите погодности. Модерен и шик ентериер на стан со стил фокусиран на радоста на животот. Станот се состои од ходник, пространа дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет, уште еден тоалет и голема тераса со прекрасен поглед на морето и заливот. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Видеото можете да го најдете на нашата веб-страница.

Годишниот надоместок за одржување - 14 € / м2 вклучува се што е поврзано со чистење и одржување на заедничките делови на зградата (лифт, градина, осветлување, базен, обезбедување, безбедносни камери) и околината.

Комплексот исто така вклучува:

Прием

Безбедност и видео надзор

Целосно затворен простор

Базен со дел за деца

Игралиште

Ресторан

СПА и теретана

Чил аут зона со бар и џакузи на покривот на комплексот

Подземен паркинг

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат на повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.

Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
145 m2
Корисна површина
133.5 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
690 m
Доктор
1 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
640 m
Бар
380 m
Училиште/градинка
470 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00