Луксузни 3 соби, топ локација, 160м од плажа, поволна цена, Вила Сардинија

Sveti Vlas, Бугарија – ID 8491
107,000 Евра
Површина 82 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/6
Море 160 m
услуга 550 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме луксузни 3 соби во прекрасниот комплекс Вила Сардинија во Свети Влас. Станот е со вкупна површина од 82 м2 (станбена површина - 70,3 м2) и се наоѓа на втор кат од шест ката. Се состои од влезен хол, дневна соба со кујна (сите апарати на располагање), две спални соби, бања со туш кабина, три тераси со поглед на базен. Станот е многу осветлен, ориентиран кон југ и југозапад. Секоја соба има клима уред.

Комплексот „Вила Сардинија“ се наоѓа во прекрасната и тивка област Свети Влас, на 160 м од плажата, 750 м од пристаништето за јахти и 3 км од Сончев Брег. Комплексот „Вила Сардинија“ овозможува удобен одмор и живеење во текот на целата година. На сопствениците и нивните гости им се достапни: базен, места за релаксација, лифт, СПА центар - џакузи, сауна, парна бања, ледена соба, масажи, 24-часовно обезбедување, рецепција, супермаркет, детско игралиште, паркинг. Цела инфраструктура во близина: супермаркет (24 часа), автобуски постојки, здравствен дом, игралишта, ресторани. Главна пешачка шопинг улица - 5 минути пешачење. Годишен надоместок за одржување: 550 евра.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
82 m2
Корисна површина
70.3 m2
Тераса
Да
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
10 m
Доктор
280 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
110 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
330 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00