Луксузни 3 соби, уникатен поглед на море, Приморско

Primorsko, Бугарија – ID 6013
380,000 Евра
Површина 146 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/5
Море 10 m
услуга 12 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Ви нудиме неверојатно убав 3-собен стан блиску до центарот и веднаш до јужната плажа во бутик комплекс на брегот во Приморско, Бугарија. Специфичниот 3-собен стан со големина од 146 м2 се наоѓа на последниот петти кат и има голема, прекрасна тераса. Зградата е дизајнирана така што од сите прозорци може да се види морето, живописната плажа, заливот на реката Ďábelská и врвовите на планинскиот венец Странџа покриени со вековни шуми. Комплексот се наоѓа на јужната плажа, во близина на централниот дел на градот и во непосредна близина на сите удобности што ги нуди Приморско. Градежните и завршните работи се изработени од најквалитетни материјали по европски стандард, што создава чувство на луксуз, удобност и удобен распоред. Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

Прием

Безбедност и надзор со камера

Целосно затворен простор

Базен со детски дел

Игралиште

Ресторан

Спа и теретана

Зона за смирување со бар и топла када на покривот на комплексот

Подземен паркинг

Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Становите се продаваат наместен. Идните сопственици имаат можност да користат услуги за управување со станови.

За секоја проверка се потпишува протокол. Ексклузивна понуда. Препорачуваме!

Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.

Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.

Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.

Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот на плажа. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат на повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.

Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
146 m2
Корисна површина
129 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
100 m
Доктор
170 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
30 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00