Луксузни 4 соби, 350м од плажа, можност за пренамена во 2 апартмани, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8470
167,500 Евра
Површина 154 m2
Достапно 4+кк
Спрат 1/6
Море 350 m
услуга 3 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме ексклузивен, висок стандард, дизајнерски стан со површина од 4 соби, со големина од 154 м2, сместен на приземје од шест ката, во приватниот комплекс Sun Gate во Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, три спални соби, две купатила со тоалети, прекрасна веранда. Станот има свој влез. Можна е пренамена во два стана.
Комплексот Sun Gate, во кој се наоѓа станот, се наоѓа во мирна и мирна област, со удобен пристап (350 метри) до плажа и 300 м до автобуска станица.
Достапно за сопствениците и нивните гости:
• прием
• лоби и бар покрај базен
• ресторан
• базен со зона за релаксација
• детски базен
• паркинг
• 24 часовно обезбедување
Надоместокот за одржување е 2,5 €/м2 годишно
Сите удобности на одење. Идеален за користење и изнајмување преку целата година.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
4+кк
Површина
154 m2
Корисна површина
135 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00