Луксузно студио во близина на плажа во Кипар, дополнителна спална соба

Trikomo, Кипар – ID 7771
Површина 56 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/3
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Нов бомбастичен проект во областа Лонг Бич на Кипар.

Датум на завршување: декември 2025 година

почетни цени:

Студија 38,8 м2 + 11 м2 тераса од 79.000 фунти

Студио во мансарда - подигнат кат и дополнителна спална соба 56,6 м2 + тераса 11 м2 од 95.000 фунти

Инфраструктура:

Базен

Терен за кошарка

Кафе

Пешачење: банки, ресторани, маркети, плажа 600 м.

Во близина е најголемото казино на северот на островот во хотел Аркин.

40% депозит

60% до декември 2025 година

Први ви понудивме можност да инвестирате во недвижен имот во странство. Ние сме една од малите компании на островот која ќе ви ги обезбеди сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Внимателно изберете го партнерот, тоа ќе ви заштеди многу време и пари.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. На нашата веб-страница ќе ги видите нашите инвестициски тури на локацијата, бројот на учесници е ограничен.

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
1+кк
Површина
56 m2
Корисна површина
48 m2
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
470 m
Бар
440 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00