Медулин, мирна локација, стан на 1 кат со 2 спални и тераса

Медулин, Медулин, Хрватска – ID 8337
175,000 Евра
Површина 58 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/3
Море 500 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Станот е опремен со подно греење, има можност за греење на цврсто гориво и има 1 паркинг место.
Се состои од: ходник, дневна со кујна, 2 спални соби, бања и тераса.


Медулин е на листата на водечки центри на истарскиот туризам и е едно од 20-те најпознати јадрански одморалишта. Динамичниот развој на ова некогаш мало рибарско село беше овозможен поради неговата исклучителна локација и благата медитеранска клима. Посетителите на Медулин можат да уживаат во мирен и уникатен пејзаж или да поминат динамичен одмор со одличната понуда на овој туристички центар. Идеален за сите спортови на вода, но можете да уживате во сите други спортски и рекреативни активности благодарение на благата зима, медитеранската клима и богатата спортска инфраструктура.
Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
58 m2
Корисна површина
55 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
420 m
Кафетерија
930 m
Ресторант
420 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
990 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00