Медулин, нов проект во изградба!

Medulin, Medulin, Хрватска – ID 8326
Површина 40 m2
Достапно 1+кк
Спрат 3/3
Море 900 m
Состојба Во изградба
Сезона Летна сезона

Студио со поглед на море на 2 кат.

Се состои од: дневна со кујна, тераса, бања и паркинг простор.

Очекуваното завршување на станот е крајот на 2023 година.

во понудата е вклучен и стан на 2 кат. 2 соби, 174.000 евра (60 м2), поглед на море.

Медулин е на листата на водечки центри на истарскиот туризам и е едно од 20-те најпознати јадрански одморалишта. Динамичниот развој на ова некогаш мало рибарско село беше овозможен поради неговата исклучителна локација и благата медитеранска клима. Посетителите на Медулин можат да уживаат во мирен и уникатен пејзаж или да поминат динамичен одмор со одличната понуда на овој туристички центар. Идеален за сите спортови на вода, но можете да уживате во сите други спортски и рекреативни активности благодарение на благата зима, медитеранската клима и богатата спортска инфраструктура.

Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
40 m2
Корисна површина
38 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
180 m
Кафетерија
710 m
Ресторант
250 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00