Медулин, стан на 1 кат, поглед на море, нова зграда

Medulin, Medulin, Хрватска – ID 9492
220,000 Евра
Површина 61 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/3
Море 350 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Нудиме на продажба наместен стан на одлична локација во Медулин, кој е подготвен веднаш за сместување (клуч на рака).

Станот се состои од дневна со кујна (излез на пространа тераса со поглед на море), 2 спални соби (од главната спална соба пристап до тераса), бања, чардак, складиште на приземје. и паркинг.

Станот е комплетно наместен и уреден со стилски мебел, дел од мебелот е специјално направен за овој стан. Подно греење во бањата, греење и ладење во сите простории. Ролетните се отвораат од далечина, сите соби имаат вградени мрежи за инсекти.

Се наоѓа на околу 350 m од прекрасната плажа со камчиња.

Медулин е на листата на водечки центри на истарскиот туризам и е едно од 20-те најпознати јадрански одморалишта. Динамичниот развој на ова некогаш мало рибарско село беше овозможен поради неговата исклучителна локација и благата медитеранска клима. Посетителите на Медулин можат да уживаат во мирен и уникатен пејзаж или да поминат динамичен одмор со одличната понуда на овој туристички центар. Идеален за сите спортови на вода, но можете да уживате во сите други спортски и рекреативни активности благодарение на благата зима, медитеранската клима и богатата спортска инфраструктура.

Спрат
2
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
61 m2
Корисна површина
59 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Подрум
Да
Продавница
460 m
Доктор
920 m
Кафетерија
460 m
Ресторант
260 m
Бар
460 m
Училиште/градинка
470 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00