Медулин, стан со поглед на море

Medulin, Medulin, Хрватска – ID 9243
183,000 Евра
Површина 58 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/3
Море 130 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Станот се наоѓа на 2 кат во зграда со вкупно 9 единици, во непосредна близина на море. Локацијата е мирна и тивка, идеална за изнајмување и живеење.
Вкупната површина на станот е 58м2.
во станот има и 1 паркинг место.
Се состои од: ходник, дневна со кујна и трпезарија, 1 спална соба, бања и покриена тераса со поглед на море, нето површина 43,18 м2 + тераса на покрив 12 м2, поткровје и 1 паркинг место.


Медулин е на листата на водечки центри на истарскиот туризам и е едно од 20-те најпознати јадрански одморалишта. Динамичниот развој на ова некогаш мало рибарско село беше овозможен поради неговата исклучителна локација и благата медитеранска клима. Посетителите на Медулин можат да уживаат во мирен и уникатен пејзаж или да поминат динамичен одмор со одличната понуда на овој туристички центар. Идеален за сите спортови на вода, но можете да уживате во сите други спортски и рекреативни активности благодарение на благата зима, медитеранската клима и богатата спортска инфраструктура.
Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
58 m2
Корисна површина
43.18 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
520 m
Доктор
750 m
Кафетерија
340 m
Ресторант
160 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
450 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00