Мезонета 3 соби во прекрасното одморалиште Пефкохори

Pefkochori, Грција – ID 9161
150,000 Евра
Површина 78 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 300 m
Состојба Готово
Ви претставуваме прекрасна мезонета на продажба во просперитетниот град Пефкохори со станбена површина од 78 м2. и има две спални соби, 2 купатила, отворена кујна и дневна со пристап до балкон. Изграден во 2002 година, имотот е во одлична состојба и има многу додатоци како што се алуминиумски прозорци, блиндирани врати, клима уред, комунален паркинг и многу повеќе. Класична мезонета, станот е на две нивоа и е на само 300м од песочна плажа. Само на кратка прошетка до центарот на градот, каде што ќе најдете супермаркет, продавници, ресторани и многу други забави.

Пефкохори е село опкружено со цитруси и маслинови градини што се протега до популарното одморалиште на плажата Торонскиот залив. Во летниот период примамливо е нуркањето, возењето со падобран, но и прошетките и погледот на зајдисонцето од рестораните или традиционалните таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.
Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.
За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.
Тимот на Mojenemovitostumore
Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
78 m2
Корисна површина
78 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
20 m
Доктор
30 m
Кафетерија
0 m
Ресторант
0 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
0 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00