Мезонета 4 соби, на мирна локација, со сопствен двор. Грција, блиску до плажа и удобности

Kalithea, Грција – ID 8952
170,000 Евра
Површина 154 m2
Достапно 4+1
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Идеална куќа за големо семејство со станбена површина од 94 м2 со 3 спални соби, 3 купатила, кујна и посебна дневна соба со пристап до тераси и приватна оградена градина од 60 м. Мезонетата е во многу добра состојба и е на само 400 м од песочната плажа КАЛИТЕА, а шопинг и други удобности се на само пешачење. Многу додатоци како што се мрежи за инсекти, клима, систем за греење, скара во градината и многу повеќе. Куќата е идеална за големо семејство и нуди многу приватност.

Мезонетата е опремена за целогодишно живеење.

Калитеа (во превод „добар поглед“) се наоѓа во централниот источен дел на полуостровот Касандра. Благодарение на својата привилегирана локација, тој е и туристички центар на регионот.

Вреди да се види за да пливате во мирната, чиста и сина вода и да уживате во кафе или коктел послужен во кафулето. Уникатна комбинација на природа, архитектура и историја.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

број на спратови
3
Достапно
4+1
Површина
154 m2
Плац
94 m2
Корисна површина
94 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
94 m2
Продавница
70 m
Доктор
50 m
Кафетерија
20 m
Ресторант
10 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
80 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00