Модерна двокатна семејна куќа во еколошки чиста област, Горица

Gorica, Бугарија – ID 8166
157,200 Евра
Површина 700 m2
Достапно 4+кк
Море 18 000 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба еднокатна куќа со површина од 118 м2 во западниот дел на село Горица, Бугарија Куќата се состои од:

Прв кат: дневна, кујна со трпезарија, бања со тоалет и скали до

втор спрат;

Втор кат: три соби, помошна соба, бања со тоалет, две тераси. Ново електрично и водовод, под покривот е бетонска плоча која е во многу добра состојба, куќата се продава делумно наместена. Куќата има двор со површина од 700 м2, одлична локација - во подножјето на Стара Планина, блиску до шума, со пријатен панорамски поглед во еколошки чиста област.

Имотот е погоден и за целогодишно живеење и за изнајмување.

Горица е живописно село сместено во подножјето на планината Стара планина. Во селото има минерален извор. Село со развиена инфраструктура: училиште, продавници, ресторани, центар за рехабилитација, пошта, редовен автобуски превоз, администрација. Се наоѓа на 18 км од морето и одморалиштето Сончев Брег и 35 км од Бургас.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
700 m2
Плац
700 m2
Корисна површина
118 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
118 m2
Паркинг
Да
Продавница
5 km
Доктор
14 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
4 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
620 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00