Наместен 2 соби, со поглед на море, на 50м од плажа, Равда

Равда, Бугарија – ID 7894
89,500 Евра
Површина 60 m2
Достапно 1+кк
Спрат 4/5
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме наместен стан, со површина од 2 соби, големина од 60м2, сместен на четврти кат од пет ката, во приватен комплекс со лифт во Равда, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и тераса со прекрасен поглед на морето. Во цената е вклучен мебел и опрема.
Комплексот во кој се наоѓа станот располага со лифт, паркинг, бар, кафуле, рецепција, 2 базени со дел за деца, 24 часовно обезбедување. Оддалеченоста од јужната плажа во Равда е само 50 метри. Голем градски парк е на 100 метри од комплексот, сите удобности на помалку од 200 метри. Станот е особено погоден за користење и изнајмување преку целата година. Во близина има ресторани, самопослуга и автобуска станица. Надоместокот за одржување е 9 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
4
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
52.8 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
1 km
Доктор
160 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00