Наместен 2 соби, топ локација и цена, Златно око, Свети Влас-Инкараки

, Бугарија – ID 8466
55,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/5
Море 500 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба прекрасен 2-собен стан во комплексот Златно око во Свети Влас. Станот е со вкупна површина од 55,4 м2, изградена е 46,6
м2, се наоѓа на втор кат од пет ката и го има следниот распоред - влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон со пријатен поглед на зеленилото. Во цената е вклучен мебел и опрема според моменталните фотографии. Во близина на комплексот (50м) има автобуска станица до Сончев Брег и Несебар, најблиската прекрасна, песочна плажа е на само 500 метри, центарот на одморалиштето Свети Влас е исто така на 500 метри, продавници, кафулиња, ресторани, поликлиника. и целата инфраструктура на одморалиштето Свети Влас се на непосредна близина на Влас, тоа е 3,7 км до Сончевиот брег. Просторот е затворен и има такса за одржување од 10 евра/м2. Има лифт, базен, зони за релаксација, паркинг, 24-часовно обезбедување. Местото е мирно и тивко и погодно за живеење или изнајмување преку целата година. Врвна цена! Препорачуваме!
Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
55 m2
Корисна површина
46.6 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
360 m
Доктор
560 m
Кафетерија
760 m
Ресторант
140 m
Бар
410 m
Училиште/градинка
320 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00