Наместен 3 соби во близина на плажа, врвна цена, Аквамарин, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 8509
85,900 Евра
Површина 91 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/5
Море 500 m
услуга 6 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме квалитетни и комплетно опремени 3 соби во прекрасниот комплекс Аквамарин на Сончев брег. Вкупната површина на станот е 91м2 и е одлично наместен и опремен со модерни апарати неопходни за удобен живот. Распоред: пространа влезна сала, пространа дневна соба со кујна и трпезарија, две удобно опремени спални соби, две бањи со тоалети, два балкони. Станот се наоѓа на втор кат од пет ката. Во зградата има лифт.
Комплексот Аквамарин се наоѓа на само 500 метри од плажата и песочните дини на Сончев Брег. За жителите и гостите се достапни мало фудбалско игралиште и игралиште за одбојка на плажа, два базени, ресторани, 24-часовно обезбедување и рецепција, паркинг и изнајмување автомобили. Сите удобности и забава се на непосредна близина.
Надоместокот за одржување е 6 €/м2 годишно
Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
91 m2
Корисна површина
80 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Продавница
500 m
Доктор
1 km
Кафетерија
230 m
Ресторант
40 m
Бар
220 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00