Наместен 4+1, сите услуги на дофат, Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 6101
167,000 Евра
Површина 93 m2
Достапно 4+1
Спрат 5/8
Море 800 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме на продажба 4+1 во центарот на Бенидорм, во добра состојба. Станбена површина 90 m² поделена на дневна/трпезарија со пристап до застаклена тераса од 5 m2 и поглед на улица, три спални соби со вградени гардероби, комплетно купатило со туш кабина, посебна кујна со галерија, станот е се продава наместен.

Зградата е на одлична локација во срцето на Бенидорм со сите услуги на дофат, како што се супермаркети, градски сали, банки, училишта, медицински центар Томас Ортуњо и специјалниот центар Фојетес, паркот Игуера и Фуетес, болницата Клиника Бенидорм, аптеки, кафулиња , автобуска станица. Пет минути пешачење од три плажи (Плаја де Леванте, Плаја де Мал Пас и Плаја де Пониенте).

За повеќе информации, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ве информираме без обврска.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Еден од најважните фактори при изборот на вашиот нов дом е изборот на вистинската локација за вас.

Спрат
5
број на спратови
8
Достапно
4+1
Површина
93 m2
Корисна површина
90 m2
Тераса
Да
Продавница
100 m
Доктор
60 m
Кафетерија
30 m
Ресторант
10 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
260 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00