Наместен еднособен стан, Будва, Црна Гора

Budva, Црна Гора – ID 7999
115,000 Евра
Површина 50 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 1 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме 2-собен стан во центарот на Будва.
Станот е со површина од 50 м2 и се наоѓа на 4 кат.
Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, спална соба, бања со тоалет и голем балкон.
Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел.
Пред и околу зградата има паркинг
Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина.
Станот е на само 1000м од море.
Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
50 m2
Корисна површина
48 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
190 m
Доктор
100 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
20 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00