Неверојатен стан со 3 спални соби покрај плажа, Пефкохори

Pefkochori, Грција – ID 9229
220,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 50 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Дом во стил на плажа во најлуксузниот дел на приморскиот град Пефкохори Халкидики. Станот е прекрасно уреден и нуди неверојатен поглед на морето, што е многу пожелно во овој град. Станот од 60 квадратни метри може да се пофали со две спални соби, целосна бања, кујна во стилот на готвач со дневна со отворен план и пристап до прекрасно опремен балкон со релаксирачки поглед за вашето утринско кафе или вечерен коктел. Главниот балкон има тенди за сенка за време на топлите летни денови. Станот е на одлична локација за шетање на децата до песочната плажа која е на само 50м од куќата, а шопингот и другите удобности се на само пешачење заедно со таверни, супермаркети, кафулиња и прекрасни бутици. Многу додатоци со куќата, како што се мебел, електрична енергија, инвертер за клима, алуминиумски оклопи за прозорци, мрежи за инсекти, приватен паркинг, поглед на море и банана и многу повеќе. Доколку барате летна резиденција на мирна локација која е клучна, но во исто време на одење до широката плажа и градот, тогаш овој имот е одличен избор.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Пефкохори е село со варосани куќи опкружено со цитруси и маслинови градини кое се протега до популарното одморалиште на плажата Торонискиот залив. Во летниот период, туристите ги привлекуваат можностите за нуркање, возење со падобран, но и прошетки и поглед на зајдисонце од ресторани или традиционални таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.
Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.
За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.
Тимот на Mojenemovitostumore
Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
60 m2
Корисна површина
60 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
180 m
Доктор
190 m
Кафетерија
90 m
Ресторант
140 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
260 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00