Неверојатни 3 соби со поглед на море, комплекс Обзор плажа, Обзор

Obzor , Бугарија – ID 9847
130,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/6
Море 20 m
услуга 1,500 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Прва линија! Трособен стан со поглед на море и планина во Обзор!

Ви нудиме трособен стан во одличен комплекс, лоциран на прва линија во приморскиот град Обзор. Станот се наоѓа на четврти кат и се состои од влезен хол, дневна со трпезарија и чајна кујна, балкон со поглед на море со влез од дневна соба, две спални соби, балкон со поглед. на планина и пристап од двете спални соби, бања-тоалет.

Станот е простран, опремен со удобен и елегантен мебел, како и се што е потребно за удобност на неговите жители.

Вградената површина на станот е 79 м2, вкупната површина е 90 м2. Одлична цена! Препорачуваме!

Комплексот се наоѓа веднаш на плажа во еден од најмирните бугарски приморски градови - Обзор. Појасот на плажата е еден од најдолгите на бугарското крајбрежје на Црното Море - 10 километри, а должината на плажата директно пред комплексот е 800 метри. Морските води се релативно мирни, кристално чисти, песокот има златна боја.

Главната идеја на комплексот е да функционира како апартмански хотел, погоден за секој кој бара мирен одмор и сака да ужива во морето и сонцето. Овде ќе ја најдете благосостојбата, мирот, радоста и удобноста за кои сонувате за себе и целото семејство за време на вашиот летен одмор.

Со купување на стан можете да добиете не само летна резиденција, туку и место за летување и заработка. Комплексот нуди управување со имотот во форма на нивно изнајмување на туристи за летната туристичка сезона, во периодот кога сопствениците не го користат својот имот. Комплексот има склучено договори со водечки лиценцирани тур-оператори и ефективно рекламирање, благодарение на што во претходните години се постигнуваше исклучително добро искористување на становите од туристи.

Комплексот ги нуди следните капацитети:

- целогодишно обезбедување 24 часа на ден;

- прием;

- базени вклучувајќи спасител, чадори, лежалки;

- фитнес;

- паркинг;

- аниматори за деца и возрасни;

- градинка и игралиште;

- ресторан и бар покрај базен;

- услуги со доплата: перење, сушење, пеглање; чистење на стан; обезбедување дополнителна опрема за деца: креветче, столче, количка, дадилка за деца под 2 години и многу други.

Надоместокот за одржување е 1.500 евра годишно.

Одличен стан на одлична локација!

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
90 m2
Корисна површина
79 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
200 m
Доктор
290 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
90 m
Бар
130 m
Училиште/градинка
320 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00