НОВ ПРОЕКТ ВО МЕДУЛИНА

Medulin, Medulin, Хрватска – ID 7007
169,492 Евра
Површина 58 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/3
Море 1 200 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Станот С3 се наоѓа на 2 кат во зграда со вкупно 3 единици во прекрасен, нов комплекс.

Се состои од: ходник, пространа дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, бања, чардак, магацин и паркинг простор.

Станот ќе биде многу квалитетно и модерен наместен.

Надворешни антрацитни алуминиумски прозори и сигурносни врати, квалитетна керамика и под.

Постои можност за поставување на подно греење и избор на опрема за дополнителен надомест.

Планираното завршување на проектот е крајот на 2024 година.

Станот располага со 58,39 м2 + складиште и 1 паркинг простор,

Медулин е на листата на водечки центри на истарскиот туризам и е едно од 20-те најпознати јадрански одморалишта. Динамичниот развој на ова некогаш мало рибарско село беше овозможен поради неговата исклучителна локација и благата медитеранска клима. Посетителите на Медулин можат да уживаат во мирен и уникатен пејзаж или да поминат динамичен одмор со одличната понуда на овој туристички центар. Идеален за сите спортови на вода, но можете да уживате во сите други спортски и рекреативни активности благодарение на благата зима, медитеранската клима и богатата спортска инфраструктура.

Спрат
3
број на спратови
3
Достапно
3+кк
Површина
58 m2
Корисна површина
55 m2
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
910 m
Доктор
510 m
Кафетерија
480 m
Ресторант
480 m
Бар
460 m
Училиште/градинка
990 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00