Нов стан блиску до море, на престижна локација, Будва, Рафаиловиќи, Црна Гора

Rafailovici, Црна Гора – ID 8021
170,000 Евра
Површина 45 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/6
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба стан во нова зграда на 1 кат во Будва, Рафаиловичи. Овој стан од 45 м2 има добро осмислен распоред, вклучувајќи влезен хол, комбинирана кујна и дневна соба, пријатна спална соба и бања со тоалет. Благодарение на климатизацијата во секоја соба, можете да уживате во кул и освежувачка атмосфера низ целиот стан.
Комплексот нуди практични удобности, вклучувајќи подземен паркинг на две нивоа за безбедност и удобност на вашиот автомобил. На непосредна близина од станот ќе најдете многу погодности како што се продавници, кафулиња, пошта и автобуска станица, што ги олеснува секојдневните задачи.
Една од главните карактеристики на овој стан е неговата фантастична локација, бидејќи е на само 150 метри од неверојатното Јадранско Море. Искусете го приморскиот начин на живот со лесен пристап до плажата и уживајте во спокојството и убавината на околината.
Не ја пропуштајте оваа неверојатна можност да купите модерен стан во новоизграден комплекс во престижната област Рафаиловичи. Без разлика дали барате постојан престој, викендица или инвестициски имот, овој стан нуди се.
Спрат
1
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Површина
45 m2
Корисна површина
43 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
270 m
Доктор
3 km
Кафетерија
80 m
Ресторант
90 m
Бар
110 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00