Нов стан на само 200 м од море, Тиват, Доња Ластва

Тиват, Црна Гора – ID 8965
200,000 Евра
Површина 50 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме апартмани со различни големини и површини во Доње Ластва, Тиват. Становите се 50м2, 56м2 и 106м2. Цена 200 - 420 илјади евра
Сите апартмани се наоѓаат на втор кат
Конкретниот стан е 50 м2 и има една спална соба.
Зградата се наоѓа на само 200 метри од морето и 500 метри од Порто Монтенегро. Во зградата се предвидени вкупно 98 станови и 122 паркинг места во подземната гаража. Деловен простор ќе биде лоциран на приземје.
Продавници, кафулиња, пошта, автобуска станица се во непосредна близина.
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
50 m2
Корисна површина
48 m2
Продавница
800 m
Доктор
1 km
Кафетерија
320 m
Ресторант
950 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
370 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00