Нов стан со поглед на море, во Тиват

Tivat, Црна Гора – ID 7660
118,000 Евра
Површина 30 m2
Достапно 1+кк
Спрат 5/5
Море 300 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Се продава гарсоњера во Тиват на атрактивна локација во близина на море. Станот е со површина од 30 м2 и се наоѓа на 4 кат во нова зграда со модерен изглед.

Станот е ненаместен и во него никој не живеел, што му остава можност на купувачот да го прилагоди според неговите потреби.

Чуван паркинг се наоѓа пред зградата.

Има продавници, кафулиња, ресторани, пошта на непосредна близина од станот. Станот е на само 300м од море.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
30 m2
Корисна површина
28 m2
Паркинг
Да
Продавница
80 m
Доктор
550 m
Кафетерија
490 m
Ресторант
220 m
Бар
560 m
Училиште/градинка
350 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00