Нова 1 соба, 300м од плажа, станбена зграда Cabana Beach Club

Sunny Beach, Бугарија – ID 8457
38,500 Евра
Површина 38 m2
Достапно 1+кк
Спрат 4/4
Море 300 m
услуга 7 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме сосема нов 1собен стан кој се наоѓа на четврти кат од четири ката во станбената станбена зграда Cabana Beach Club на Сончев брег. Вкупната површина на станот е 38,6м2. Станот е со северозападна експозиција. Станот е опремен со нов мебел. Станот е комплетно опремен со кујна.

Комплексот „Кабана Бич“ се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со зеленило и во непосредна близина на заштитен парк со уникатни природни дини и на околу 300 метри од плажата. Во комплексот се достапни -

лифт

прием

супермаркет

продавница за мебел

ресторан

паркинг

чип пристап

Надоместокот за одржување е 7 €/м2 годишно

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
1+кк
Површина
38 m2
Корисна површина
34.4 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
230 m
Доктор
100 m
Кафетерија
350 m
Ресторант
120 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
670 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00