Нова 1 спална соба, поглед на море и директен пристап до базен, луксузен комплекс, Бјала/Обзор

Byala/Obzor, Бугарија – ID 5214
56,500 Евра
Површина 42 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/5
Море 150 m
услуга 18 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме 1 соба во нов, луксузен комплекс, лоциран на прва линија, на мирно и живописно место помеѓу одморалиштата Обзор и Бјала, во близина на борова шума. Станот се наоѓа на приземје и се состои од коридор, дневна со место за кујна, бања со тоалет и веранда со поглед на внатрешната територија на комплексот со базен, борова шума. и морето.

Од верандата има директен влез во базенот и во внатрешноста на комплексот.

Вградената површина на станот е 35 м2, вкупната површина е 42 м2. Станот се продава „клуч на рака“, без мебел Со задоволство ќе помогнеме со мебел и опрема!

Во дневната соба е поставена најсовремена клима-инвертер за да се обезбеди удобна температура без оглед на сезоната.

Имате на располагање инфраструктура и удобност на висококвалитетен комплекс. За удобен престој има базен со простор за релаксација и лежалки, парк со скара, детско игралиште, бар на отворено, теретана со сауна и паркинг. Откако ќе го напуштите станот, можете да се опуштите во базенот и да уживате во коктел во барот на отворено. Одите малку подалеку по скалите покрај живописната карпа со борови дрвја - и се наоѓате на пространа песочна плажа со свои бесплатни лежалки и чадори, достапна само за жителите и гостите на комплексот. Патека води покрај морето за прошетка или утринско трчање на свеж воздух - одлично место за романтичарите и љубителите на здрав начин на живот. Чистиот морски воздух со ноти од четинари го исполнува телото со енергија веднаш штом ќе влезете во комплексот. Надоместокот за одржување е 18 €/м2 годишно + 120 евра годишно депозит за вода и струја во заедничките простории.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

До комплексот може лесно да се стигне од аеродромите Варна и Бургас со трансфер, такси или редовни автобуси кои сообраќаат на секои 30 минути. Од аеродромите во Варна или Бургас, растојанието до комплексот е само 60 километри, а патувањето трае помалку од еден час. Можете да пристигнете во вашиот стан во секое погодно време и да уживате во зајдисонцето покрај морето со чаша вкусно локално вино. Во непосредна близина на комплексот се наоѓа хотел со четири ѕвезди со барови, ресторани, бањи, вода и спортска забава. Целата оваа инфраструктура може да ја користат жителите на комплексот. Целата урбана инфраструктура е на 3 минути возење од комплексот во одморалиштата Обзор и Бјала, каде што можете да најдете се што ви треба за удобен живот и одмор: продавници, кафулиња, ресторани, банкарски канцеларии, стадион, спортови на отворено, училиште. , градинка, аптеки, поликлиника итн. Доколку е потребно, друштвото за управување ќе ви помогне да го изнајмите станот во ваше отсуство. Заработете до 10% годишно од трошоците за домување годишно со изнајмување стан. За се ќе се погрижи друштвото за управување. Ќе можете да дојдете во вашиот стан кога ќе ви одговара и во исто време да заработите дополнителни приходи со издавање на станот за остатокот од времето. Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е исто така познат по својот центар за производство на вино.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
42 m2
Корисна површина
35 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
590 m
Доктор
130 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
210 m
Бар
370 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00