Нова луксузна вила со базен, Finestrat, Шпанија

Finestrat, Шпанија – ID 10103
550,000 Евра
Површина 413 m2
Достапно 4+кк
Море 4 500 m
Состојба Готово

Ви нудиме да купите новоизградени вили во Финестрат. Мал новоизграден станбен комплекс со прекрасни вили во Balcón de Finestrat. Вили со 3 спални со 2 бањи изградени на 1 или 2 спрата, отворена кујна со трпезарија/дневна соба и со големи прозорци за уживање и во внатрешноста и во големите градини и приватни базени. Вклучува паркинг простор на имотот. Неговиот извонреден поглед на Средоземното Море ќе ве фати и ќе ве воодушеви со уникатни и незаборавни моменти. Станбениот објект се наоѓа во Balcón de Finestrat, веднаш до два терени за голф, тематски паркови, голем трговски центар и неколку минути од плажите на Бенидорм. Финестрат се наоѓа во областа Марина Баикса на Коста Бланка, недалеку од соседниот Бенидорм и на околу 40 километри од градот Аликанте и меѓународниот аеродром. Градот се наоѓа на падините на Пуиг Кампана и нуди прекрасен поглед на планините, брегот и Средоземното Море.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
413 m2
Плац
410 m2
Корисна површина
100 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
122 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
2 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
780 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
60 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00