Нова семејна куќа кај плажа, девица природа, Александрово

Alexandrovo, Бугарија – ID 3791
245,000 Евра
Површина 240 m2
Достапно 4+1
Спрат 1/1
Море 6 000 m
Состојба Готово
Се продава убава семејна куќа со големина од 240м2. Високо квалитетна градба. Куќата има квалитетна изолирана визба од 20м2 и гаража. Нов е, во последната фаза останува малтерисување на фасадите. Година на градба 2021. Куќата опфаќа плац од 700м2. Распоред - влезен хол, дневна, трпезарија со чајна кујна, три спални соби, две купатила со тоалети, магацин, трем. Во цената е вклучен луксузен мебел и опрема според моменталните фотографии. Куќата се наоѓа во мирното село Александрово, на само 10 минути (6 км) од Сончевиот брег и плажата. Дивата природа.
Спрат
1
број на спратови
1
Достапно
4+1
Површина
240 m2
Корисна површина
240 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
5 km
Доктор
5 km
Кафетерија
300 m
Ресторант
300 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00