Нови 2+1, 200м од Лонг плажа, Искеле, Кипар

Искеле, Кипар – ID 7938
170,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 2+1
Спрат 5/10
Состојба Готово
Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар по одлична цена? Вие сте на вистинското место.

Нудиме на продажба стан 2+1 кој се наоѓа на само 200 метри од Лонг Бич.

Одлична зделка по неверојатно добра цена! Препорачуваме!
Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар.
Идеално место за пензионирање
Најдолгата летна сезона во Европа, до 9 месеци
Најниски трошоци за живот и трошоци за вода, струја, гас и гориво.
Данок на имот помал од 3 CZK по m2/годишно.
Една од најбезбедните земји во светот со низок криминал.
Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.
Спрат
5
број на спратови
10
Достапно
2+1
Површина
100 m2
Корисна површина
90 m2
Балкон
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00