Ново наместен 2 соби, без такса за одржување, Царево, Бугарија

Царот, Бугарија – ID 8631
79,800 Евра
Површина 63 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 300 m
услуга 1 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме новоопремени 2 соби во близина на плажата Нестинарка во Царево. Куќата во која се наоѓа станот е новоградба, одобрена и без надоместок за одржување. Станот со површина од 63 м2 се наоѓа на четврти и последен кат и е со следниот распоред: ходник, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, две тераси. Станот е со југоисточна експозиција. Се продава комплетно наместен и подготвен за вселување. Станот е погоден за користење преку целата година.
Без надомест за одржување!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Царево се наоѓа на три мали полуострови и во четири заливи, а неговата област е единствена за Бугарија. Локацијата на градот во многу помал обем наликува на Рио де Жанеиро, со многу заливи и мали плажи и близината на планините.
Разновиден пејзаж, зачувана средина, природни феномени, комбинација на планини и море, присуство на природен парк „Странџа“, многу заштитени подрачја, непозната историја и култура, уникатна флора и фауна, чисти реки, уникатен фолклор, обичаи, музика, танц, кујна и така натаму. Уникатната природа, богатата историја и живите народни традиции испреплетени на единствен начин во едно динамично време, го одредуваат изгледот на југоисточното село Царево во Бугарија.
Овде, природата ги спојува живописниот морски брег и плажите со величествената, ласкава, но лесно достапна планина - Странџа, која воодушевува со богатството на флора и фауна.
Благата клима, слична на онаа во земјите од медитеранскиот регион, ги привлекувала луѓето да се населат во овие земји уште од античко време. Затоа, трагите од човечкото присуство и споменици се многу и многу разновидни - од уникатни тракиски гробови и гробишта од бронзеното доба до добро сочувани остатоци од грчко и римско владеење, и базилики од раното христијанство и доцниот среден век.Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
63 m2
Корисна површина
55.44 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
430 m
Доктор
1 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
30 m
Бар
410 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00