Ново наместена 1 соба со поглед на планина, врвна цена, Анжелика, Свети Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 7985
Површина 37 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/5
Море 400 m
услуга 8 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме нов комплетно опремен стан со површина од 1 соба со поглед на планина! Станот е со вкупна површина од 37,54 м2 и се наоѓа на вториот кат од пет ката во совршено одржуваниот комплекс Анжелика во Свати Влас, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен, нов мебел и опрема според моменталните фотографии. Распоредот на станот е влезен хол, дневна со кујна, бања со тоалет и тераса. Просториите на комплексот се многу чисти и добро одржувани. Има базен со зона за релаксација, градина, 24 часовен видео надзор, влезот е со чип. Комплексот Ангелика е дизајниран за целогодишно живеење. Комплексот се наоѓа на почетокот на градот Свети Влас, на само 400 метри од плажата, во близина на супермаркетот Меркури, кој работи преку целата година, а недалеку од автобуската станица. Во близина има намирници, летни кафулиња и ресторани. Во близина е и ресторанот „Сијана“, кој е отворен во текот на целата година. Надоместокот за одржување е 8 €/м2 годишно.

Во Свети Влас има медицинска амбуланта, градинка, училиште, салони за убавина и целогодишна инфраструктура.

Растојание до море - 400 m.

Растојанието до супермаркетот е 100 m.

Одморалиштето Свети Влас, Бугарија е мал пријатен град на јужниот брег на Бугарија, кој припаѓа на регионот Бургас и е дел од општината Несебар. Центарот доби статус на град во 2006 година. Но, по отворањето на санаториум за лекување на белодробни заболувања, тука почна да се појавува и рекреативен центар. Во 1963 година, Свети Влас беше признат како климатско приморско одморалиште, се наоѓа на пресекот на планините и морето, во северниот дел на заливот, директно спроти античкиот град Несебар, вклучен во листата на специјално заштитени места на УНЕСКО. . Во централниот дел на заливот се наоѓа добро познатото одморалиште Сончев Брег, чиј северен раб непречено преминува кон првите згради на Свате Влас.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
37 m2
Корисна површина
33 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
210 m
Доктор
1 km
Кафетерија
320 m
Ресторант
160 m
Бар
440 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00