Ново наместени 3 соби во луксузен комплекс, Сончев Брег

Сончев брег, Бугарија – ID 9171
104,500 Евра
Површина 67 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/6
Море 600 m
услуга 20 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Ви нудиме убав, стилски 3-собен стан, со вкупна површина од 67 м2, сместен на четврти кат од шест ката, во приватниот комплекс Хармони Свитс 8 во Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според моменталните фотографии. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и пространа тераса. Комплексот во кој се наоѓа станот се наоѓа на само 600 метри од плажата, е луксузен, од висока класа и е во функција преку целата година. Сите удобности се на непосредна близина. Идеален за изнајмување или употреба преку целата година.
Сопствениците и нивните гости имаат на располагање во комплексот: голем базен од 25 метри, детски базен, џакузи, места за релаксација, лоби и рецепција, 24-часовно обезбедување, пространа, совршено одржувана површина, сопствениците и нивните гости можат користете ја инфраструктурата на соседните комплекси од истиот развивач. Особено погоден за семејства со деца.
Надоместокот за одржување е 20 €/м2 годишно.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.
Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.
Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.
Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.
Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.
Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
67 m2
Корисна површина
58.96 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
280 m
Доктор
620 m
Кафетерија
270 m
Ресторант
140 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00