Нудиме на продажба огромна плац во близина на Банско и населениот град Разлог

Razlog, Бугарија – ID 2391
556,750 Евра
Површина 4500 m2
Жичара 6 000 m
Се продава плац во градот Разлог, кој се наоѓа на само 5 километри од најголемиот бугарски ски-центар Банско. Градот се наоѓа во југозападна Бугарија, сместен во прекрасната Разлошка Котлина, во подножјето на величествениот Пирин. Градот Разлог е град кој многу брзо се модернизира. Неговата локација и интересните цени на недвижностите привлекуваат се повеќе нови инвестиции. Плацот за продажба се наоѓа во месноста Разлог, погодно за отворање хипермаркет, изложбен салон или бизнис. плацот е 100 m од едната страна, длабочината е 50 m Формата е правоаголна и граничи со асфалтен пат.
Површина
4500 m2
Продавница
200 m
Доктор
580 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
110 m
Бар
540 m
Училиште/градинка
680 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00