Одлична куќа со 3 соби, 1 км од море, еко локација, Кошарица

Košarica, Бугарија – ID 9311
114,900 Евра
Површина 113 m2
Достапно 3+кк
Море 1 000 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Семејна куќа на еко локација и блиску до плажа!
Нудиме комплетно опремена двокатна семејна куќа во комплексот „Чаирите“ во Кошарица.
Куќата е со вкупна површина од 113,71 м2 и се состои од:
Прв кат: влезен хол, светла пространа дневна со кујна и трпезарија, бања со тоалет и тераса со влез во околината.
Втор кат: две спални соби, две бањи со тушеви и тоалети и две тераси со поглед на базен и планина.
Чаирите се наоѓа на една минута возење од одморалиштата Сончев Брег и Свети Влас со развиена урбана инфраструктура - продавници, ресторани, аптеки итн. Растојанието од Сончев Брег е само 1 км. На територијата на самиот комплекс гостите и сопствениците имаат на располагање:
- 2 базени;
- детски базен;
- зона за релаксација;
- 2 барови;
- ресторан;
- продавница;
- простор за печење на скара;
- СПА центар;
- Детско катче;
- 24-часовно обезбедување;
- паркинг;
Редовната автобуска линија ја поврзува Кошарица со Сончев Брег и
Не сама од себе. Куќата се наоѓа во помал комплекс, во кој има базен, простор за релаксација, паркинг, одржување на заеднички простории. Надоместокот за одржување е 10 €/м2 годишно.
Одлична понуда по добра цена, препорачливо!
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
113 m2
Плац
100 m2
Корисна површина
113.71 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
113.71 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
50 m
Доктор
1 km
Кафетерија
960 m
Ресторант
660 m
Бар
770 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00