Одлични 2 соби, со пространа веранда и поглед на море, Топ цена, Обзор

Obzor , Бугарија – ID 9334
69,800 Евра
Површина 95 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/7
Море 20 m
услуга 16 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме 2-собен стан на прва линија и со прекрасен поглед на море во комплексот Yoo Bulgaria во Обзор, Бугарија. Станот се наоѓа на приземје од седум ката, во зграда со лифт, изградена е 81 м2, вкупна површина 95 м2. Станот се состои од влезен хол со ниша во кој се вградени машина за перење и бојлер, дневна со кујна и трпезарија, спална соба, бања-тоалет (со када) и пространа веранда - оградена двор со поглед на море и зеленило. Станот е комплетно наместен и опремен со сите потребни апарати за домаќинство. Во ходникот и дневната соба има вградени гардероби. Комплексот е одлично одржуван и се наоѓа на околу 20 метри од морето. На територијата на комплексот се обезбедува широк спектар на опрема, забава и услуги за удобен одмор, имено:

Градина со градинарски мебел, базени за возрасни и деца вкл. загреан базен и панорамски бесконечен базен, Спа & засилувач; Велнес центар (турски и парни бањи, сауна, џакузи, салон за масажа), фризерски и козметички салон, фитнес центар, тениско игралиште, пинг-понг, самопослуга, затворено детско катче, детско игралиште, ресторан, кафуле, обезбедување преку целата година и видео надзор, паркинг вклучително и подземно, Wi-Fi. Прекрасна, широка плажа е веднаш пред комплексот. На плажата покрај се останато има и детско игралиште.

Надоместокот за одржување е 15,50 €/м2 годишно со вклучен Wi-Fi.

Добар избор за удобен семеен одмор и изнајмување! Препорачуваме!

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. За нашите клиенти, организираме изнајмување и управување со имот низ бугарското крајбрежје, Обзор одморалиште:

Обзор се наоѓа во прекрасен пејсаж, во заливот на Црното Море, врамен од Балканскиот прстен (Стара Планина) на околу 60 километри јужно од Варна и 74 километри од Бургас.

Плажи и природа: тоа е популарно и навистина пријатно мало одморалиште кое го комбинира морето со широки, удобни плажи со можност за планинарење и лесни прошетки. Реките Двојница и Камчија, кои се дел од природниот резерват, се влеваат во морето кај Обзор. Хоризонт и неговата историја:

Неговата прекрасна локација се рефлектираше во оригиналното античко име Хелиополис (Сончев град). Оригиналната грчка поморска база подоцна стана важна римска тврдина. Во средниот век постоела непробојна бугарска тврдина Козјак, која заштитувала пристаниште од големо економско значење за бугарската трговија на Црното Море во 13 и 14 век.Урнатините на средновековната тврдина се на околу 3 километри од денешен Обзор. Овде ќе ги најде и урнатините на храмот на Јупитер на остатоците од римските ѕидини.

Спрат
1
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
95 m2
Корисна површина
81 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00