Одлични 3 спални, 300м од плажа, ниска такса за одржување, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 5839
76,500 Евра
Површина 72 m2
Достапно 3+кк
Спрат 5/7
Море 300 m
Состојба Готово

Нудиме простран стан со 3 соби, со димензии 72 м2, кој се наоѓа на петти кат од седум ката во приватниот комплекс Sunny Beach Hills во Сончев Брег, Бугарија. Станот се продава со нова кујна, со задоволство ќе помогнеме и со друга опрема. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, две спални соби, бања со тоалет и голема тераса со поглед на базен. Идеален за изнајмување и трајна употреба. Комплексот е одлично одржуван и е во функција преку целата година. Sunny Beach Hills е елегантен апартмански комплекс со прекрасна архитектура, лоциран во северниот дел на Сончев Брег, на 300 метри од морето и плажата, на 5 минути пешачење од супермаркет кој работи преку целата година и автобуска станица. Комплексот е изграден од најквалитетни материјали од познати европски производители, а квалитетот на становите ги задоволува највисоките стандарди. Во околината има многу продавници, ресторани и барови. Достапно за сопствениците и нивните гости:

Кафе / бар

Базен со простор за релаксација

Детски базен

Игралиште

Тениско игралиште

Wi-Fi интернет

Трговија

Подземен паркинг

Изнајмување на автомобили

Менувачница

24 часовно обезбедување

Целогодишно управување

Надоместокот за одржување е 6 €/м2 годишно.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
5
број на спратови
7
Достапно
3+кк
Површина
72 m2
Корисна површина
63 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
310 m
Доктор
1 km
Кафетерија
230 m
Ресторант
230 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00