Одлично студио со поглед на море, врвна цена

Трикомо, Кипар – ID 7473
131,600 Евра
Површина 45 m2
Достапно 1+кк
Спрат 12/6
Море 500 m
Состојба Готово
Ви нудиме единствена можност да купите 1 соба со површина од 45м2 со голема тераса. Станот се наоѓа во елитен комплекс покрај море Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет и голема тераса со поглед на море.

Во цената се вклучени правни услуги од нашиот адвокат. Дополнителни плаќања: ДДВ 5%, апарати + мебел и пренос на имотот на новиот сопственик. Контактирајте го брокерот за целокупната процедура.
Примопредавање во 2026 година.
Зошто нови згради во Северен Кипар?

Најдобрите приморски инвестиции во светот за 2021 година според Форбс.
Просечната годишна апрецијација на новите згради во последните две години е најмалку 30%
Целогодишно изнајмување и интересно враќање на новите згради
Цените од 55.000 CZK по м2 во проект со пет ѕвезди со богата инфраструктура, сепак, цените постојано се зголемуваат, па затоа најдобро е да се инвестира во почетната фаза на проектите
План за отплата до 5 години без зголемување
Идеално место за пензионирање
Заштита на правата на инвеститорите (со задоволство ќе објасниме за време на личен состанок).
Најниски трошоци за живот и трошоци за вода, струја, гас и гориво.
Данок на имот помал од 3 CZK по m2/годишно.
Една од најбезбедните земји во светот со низок криминал.

Цените во регионот постојано се зголемуваат, затоа не двоумете се да не контактирате што е можно поскоро.
Спрат
12
број на спратови
6
Достапно
1+кк
Поглед на море
Да
Површина
45 m2
Корисна површина
39.6 m2
Тераса
Да
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00