Оперативен хотел, 3*, на 350м од море на Сончев брег

Сончев брег, Бугарија – ID 5720
2,500,000 Евра
Површина 2300 m2
Море 350 m
Состојба Готово
Златна можност! Нудиме на продажба хотел на Сончев брег, на само 350 метри од плажа. Хотелот е со површина од 3100м2, се наоѓа на парцела од 2300м2, има пет ката и располага со 85 соби + 2 апартмани. Хотелот е со 3* и има 174 легла. Повеќе информации од брокерот.
Површина
2300 m2
Плац
2300 m2
Корисна површина
3100 m2
Градежна површина
3100 m2
Паркинг
Да
Продавница
70 m
Доктор
1 km
Кафетерија
210 m
Ресторант
120 m
Бар
190 m
Училиште/градинка
890 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00