Оперативен хотел на 200м од морето во Равда

Ravda, Бугарија – ID 5722
900,000 Евра
Површина 877 m2
Море 200 m
Состојба Готово
Златна можност! Нудиме на продажба хотел во Равда на само 200 метри од плажа. Хотелот е со површина од 989м2 и се наоѓа на парцела од 877м2, има четири ката, има 29 соби и 80 кревети. 3*. Повеќе информации од брокерот.
Површина
877 m2
Плац
877 m2
Корисна површина
989 m2
Градежна површина
989 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
370 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
100 m
Училиште/градинка
270 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00