Опремени 4 соби со голема тераса, Исла Плана, Шпанија

Isla Plana, Шпанија – ID 5192
158,000 Евра
Површина 76 m2
Достапно 4+кк
Спрат 2/2
Море 400 m
Состојба Готово

Избегајте од реалноста поминувајќи малку време во овој луксузен апартман на Исла Плана!

Овој комплетно наместен стан со 4 соби се наоѓа на многу безбедна локација, во делот на максимално обезбедени куќи. Уживајте во вечерното лежење во базените и топла када или гледајте го зајдисонцето над заливот Мазарон од приватната тераса од 65м2, апартман од 76м2.

Диспозиција:

Три спални соби (секоја со големи гардероби)

Бања

Комплетно опремена кујна

Светла и пространа дневна соба

Големата тераса е опремена со градинарски мебел, што ја прави идеално место за вечера под фреско.

Покрај тоа, секоја соба е опремена со клима уред и двојни застаклените прозорци за ваша удобност.

Локација:

Овој имот се наоѓа во прекрасните ридови Мојон, на само неколку минути од плажата Исла Плана и заливот Мазарон, што го прави идеална локација за семејства и луѓе кои сакаат да ја искусат убавината на Шпанија во нејзиниот врв.

Специјалност на Мазарон се неговите плажи кои не се од овој свет: плажата Болнуево, Плаја дел Кастелар, плажата Нарес и Плаја де Рихуете, да наведеме само неколку од местата што се протегаат на 35 километри главно недопрено крајбрежје. Ако сакате да останете активни, се нудат многу спортови на вода, како што се едрење, нуркање и риболов.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
76 m2
Корисна површина
75 m2
Тераса
Да
Продавница
1 km
Доктор
4 km
Кафетерија
810 m
Ресторант
580 m
Бар
520 m
Училиште/градинка
210 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00