Основан ресторан веднаш до плажата, Несебар

Nesebar, Бугарија – ID 7375
235,000 Евра
Површина 147 m2
Море 100 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Златна можност! Нудиме на продажба воспоставен ресторан со опрема, веднаш до плажата. Ресторанот има 147 м2. Благодарение на совршената локација и многу добриот рејтинг на Интернет, овде нема недостиг од гости. Повеќе информации од брокерот.

Површина
147 m2
Плац
147 m2
Корисна површина
147 m2
Градежна површина
147 m2
Продавница
210 m
Доктор
230 m
Кафетерија
30 m
Ресторант
10 m
Бар
20 m
Училиште/градинка
330 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00