Прекрасен 2-собен стан со поглед на море, помеѓу Равда и Несебар

Ravda , Бугарија – ID 9732
68,200 Евра
Површина 55 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 50 m
услуга 5 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона
Нудиме на продажба 2-собен стан од 55м2, кој се наоѓа на трет кат од пет ката во комплексот Сончев Куќа помеѓу Равда и Несебар, Бугарија. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон со поглед на море. Во цената е вклучен мебел и опрема.
Во комплексот се достапни за вас и вашите гости: базен, простор за релаксација, бар, ресторан, 24/7 обезбедување, паркинг, лифт, превоз до аеродром. Надоместокот за одржување е 5 €/м2 годишно.
Атракции во близина се Централната плажа Равда, плажата Аурелија и водениот парк Аква Парадајс. Најблискиот аеродром е аеродромот во Бургас, на 14,9 км од комплексот. Аеродромот шатл-служба е достапна на дополнителни трошоци.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.
Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
55 m2
Корисна површина
48.4 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
900 m
Доктор
170 m
Кафетерија
180 m
Ресторант
10 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00