Прекрасен еднособен стан, 40м од море, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора

Zelenika, Herceg Novi, Црна Гора – ID 7994
120,000 Евра
Површина 52 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/4
Море 40 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона
Се продаваат 2 стана во Херцег Нови, Зеленика. Становите се со површина од 52 м2 и се наоѓаат на 2 кат.
Располагање на апартмани: кујна поврзана со дневна, една спална и бања со тоалет.
Станот е комплетно наместен.
Пред зградата има паркинг.
Во непосредна близина има продавници, кафулиња и автобуска станица. Апартманите се наоѓаат на само 40 m од морето.
Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
52 m2
Корисна површина
45.76 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
230 m
Доктор
890 m
Кафетерија
160 m
Ресторант
160 m
Бар
170 m
Училиште/градинка
580 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00